SCHOOLTEAM


directie: Anne Van Tieghem

1ste kleuterklas: Sophie Fermaut en Lisa Dehaeze

sophie.fermaut@vbsrekkem.be

 

johanna.ringoot@vbsrekkem.be

kinderverzorgster:  

3de kleuterklas: Veerle Holvoet

veerle.holvoet@vbsrekkem.be

bewegingsopvoeding: kleuters: Erika Vanhalst

erika.vanhalst@vbsrekkem.be

zorgleerkracht kleuter: Annemie Volcke


zorg.kleuter@vbsrekkem.be


ambulante leerkracht en ICT-coördinator

Thierry Dejonghe      thierry.dejonghe@vbsrekkem.be


2de kleuterklas:

Saskia Dewachtere

saslia.dewachtere@vbsrekkem.be

bewegingsopvoeding: lager: Stefan Accou



zorgcoördinator lager: Katrien Lievens

zoco@vbsrekkem.be



zorgleerkracht: Céline Dury

 


1ste leerjaar: Stefan Accou

stefan.accou@vbsrekkem.be


en juf  Céline Dury

celine.dury@vbsrekkem.be

2de leerjaar:

Debora Folens

debora.folens@vbsrekkem.be

titularissen 2de graad:


Nadine Coopman

nadine.coopman@vbsrekkem.be


Thierry Dejonghe

thierry.dejonghe@vbsrekkem.be


   

5de en 6de leerjaar:

Gwendoline Reekmans

gwendoline.reekmans@vbsrekkem.be


en juf Melanie Vanthournout

zoco.lager@vbsrekkem.be